Zdjęcia inwestycji, fotografia dla architektów, deweloperów

Propozycja dla deweloperów, wykonawców budowlanych, firm architektonicznych, biur nieruchomości

Filmowanie i zdjęcia z drona to także doskonałe narzędzie promocyjne dla biur nieruchomości, architektów i deweloperów, którzy chcą sprzedać, przebudować, wynająć lub dopiero wybudować w danym miejscu obiekt. Pomocna w takich wypadkach jest dokładna dokumentacja zdjęciowa terenu przyszłej (lub obecnej) inwestycji pod różnymi kątami i z różnej wysokości w celu wykonania np. wizualizacji terenu pod przyszłe inwestycje lub stworzenia materiału reklamowego w dowolnej formie. Od wielu lat wykonuję zdjęcia dla firm z szeroko pojętej branży budowlanej  – deweloperskiej, architektonicznej i biur nieruchomości. Na bazie materiałów foto – video tworzone są później reklamy obiektów czy wizualizacje budynków, które przygotowuję (obrabiam) sam lub dostarczam „surowy materiał” moim Zleceniodawcom do dalszej postprodukcji.
Od roku 2016 współpracuję z wieloma firmami  z szeroko pojętej branży budowlanej (deweloperzy, biura nieruchomości), architektonicznej, wykonuję również prace dla dla prywatnych inwestorów chcących uatrakcyjnić przed sprzedażą (wynajmem) posiadane nieruchomości.

Dotychczas miałem przyjemność pracować dla (wybrane) następujących firm z branży architektonicznej i deweloperskiej:

URBAarchitects, nowoczesnego biura architektonicznego realizującego projekty architektoniczne budynków mieszkalnych wielorodzinnych, biurowych, hotelowych oraz użyteczności publicznej. Poniżej przykłady realizacji wykonanych dla tego biura – wizualizacje (opcje) mających powstać w przyszłości obiektów na podstawie moich zdjęć z powietrza w towarzystwie moich oryginałów sprzed wizualizacji, Dziękuję w tym miejscu URBA Architects za możliwość udostępnienia mi ich prac do celów prezentacji na stronie, współpraca z Ich Zespołem (początki w roku 2016) to była zawsze czysta przyjemność.
DDD Architekci, biuro architektoniczne o podobnym do w/w profilu, wkrótce będzie umieszczona Ich galeria wizualizacji (jedno zdjęcie w galerii poniżej)
– firma deweloperska KRAKOIN  -przykłady realizacji w galerii „realizacje dla developerów  i biur nieruchomości”
Tętnowski Development -przykłady realizacji w  galerii „realizacje dla developerów  i biur nieruchomości” oraz Timelaps (materiał surowy, bez obróbki)
Pozostałe firmy deweloperskie, dla których miałem okazję pracować (przykłady w galerii poniżej)
BUD-REM – wiele realizacji zdjęciowych, filmy.
Krakoin , CNT Nowa 5 Dzielnica, Inter-Bud,
– Wykonawcy odcinków trasy S7 („Zakopianka”)
– agencji Bringmore
(agencja marketingowo-reklamowa) – zdjęcia 13 remontowanych mostów kolejowych do kalendarza PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
– Trakcja S.A. –
zdjęcia i filmy reklamowe przy okazji remontów torowisk w Krakowie.
Knight Frank – międzynarodowa firma doradcza z sektora nieruchomości, z którą współpracuję od roku 2016 na terenie całej Polski.

Szacunkowy (..bardzo szacunkowy :)) cennik i propozycje realizacji – poniżej.

Zapraszam do kontaktu
Robert Oset
tel: 501 713 999

Przykłady realizacji projektów architektonicznych wykonanych przez URBA ARCHITECTS na bazie zdjęć z drona (przed i po)

Przykłady realizacji dla firm deweloperskich

Uprzejmie informuję, iż zgodnie z ustawą o RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych z dnia 25.05.2018 r ) jakikolwiek dane pozyskane od Państwa ( w formie bezpośredniego e-mail’a lub zapytanie poprzez zakładkę kontakt) posłużą jedynie do realizacji (na potrzeby) zlecenia dla Was lub jego wyceny lub zapisu na organizowane przez nas szkolenia. 

Wycena usługi sesji foto-video

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, każde też podlegać musi indywidualnej wycenie, która zależy od bardzo wielu czynników: warunków, w jakich ma odbyć się lot (jeżeli jest to tylko zlecenie zdjęć i filmów z powietrza) zarówno atmosferycznych jak i terenowych, ilości wylotów, dokładnych oczekiwań Zleceniodawcy(detale, pory dnia etc), ilości zdjęć do późniejszej obróbki, skali obróbki (jeżeli w ogóle) materiału filmowego, zdjęć naziemnych i wielu innych. Z tych też powodów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego celem choćby wstępnego omówienia szczegółów przyszłego zlecenia, taka forma wstępnego kontaktu sprawdza się w moim modelu od lat.
Obok przedstawiam przykładowe pakiety/bloki cenowe.

Dojazd do 20 km gratis

Pakiet Basic

Zdjęcia z drona + (dodatkowo) zdjęcia "naziemne" bez obróbki cyfrowej
od 299 PLN (netto+23%VAT)
 • dron: MAVIC 3 matryca 20 Mpx, 4/3 cala, 4/5,1 K !
 • aparat: Sony Alpha7 III
 • jedna lokalizacja zdjęciowa
 • jeden przedział czasowy
 • dron rozdzielcz: 5280x2970
 • aparat rozdzielcz: 6000x4000
 • 1-2 loty drona (ok 45 min)
 • nie liczymy za ilość zdjęć !
 • najwyższa dbałość o kadr

Deluxe

from$3500
 • 4k Ultra HD Video
 • 16 Megapixel Still photos
 • Live Video Capabilities
 • Lens options for different focal lengths
 • Pilot and Camera Operator for Dynamic Shots
 • 360 Still Photos

Premier

from$5500
 • 4k Ultra HD Video
 • 42 Megapixel Still photos
 • Live Video Capabilities
 • Unlimited Lens and Camera
 • Pilot, Camera Operator and Director of Photography
 • High Res 360 Still Photos and Video

Wszystkie loty odbywają się w pełnym poszanowaniu Prawa Lotniczego, jeżeli lot wymaga specjalnej zgody – załatwiam ją we własnym zakresie (jeżeli to oczywiście jest możliwe). Odmawiam też lotu w wypadku, gdy lot może naruszyć przepisy prawa lotniczego czy też prawa osób trzecich, zakazy lotów nad instytucjami wojskowymi, bezpieczeństwo w ogólnym pojęciu, jakim jest lot np. podczas silnego wiatru / deszczu.
Posiadam wszystkie uprawnienia (krajowa, konwersja na UE) do lotów dronami w zasięgu wzroku maszynami do 25 kg  (NSTS-01, NSTS-02) i poza zasięgiem (NSTS-05, NSTS-06), jestem także czynnym instruktorem (INS)

coptertech.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone