Usługi dla deweloperów, architektów, zdjęcia i filmy z drona, zdjęcia z ziemi, wizualizacje

Filmowanie i zdjęcia z drona to także doskonałe narzędzie promocyjne dla biur nieruchomości, architektów i deweloperów, którzy chcą sprzedać, przebudować, wynająć lub dopiero wybudować w danym miejscu obiekt. Pomocna w takich wypadkach jest dokładna dokumentacja zdjęciowa terenu przyszłej (lub obecnej) inwestycji pod różnymi kątami i z różnej wysokości w celu wykonania np. wizualizacji terenu pod przyszłe inwestycje lub stworzenia materiału reklamowego w dowolnej formie. Od wielu lat wykonuję zdjęcia dla firm z szeroko pojętej branży budowlanej  – deweloperskiej, architektonicznej i biur nieruchomości. Na bazie materiałów foto – video tworzone są później reklamy obiektów czy wizualizacje budynków, które przygotowuję (obrabiam) sam lub dostarczam „surowy materiał” moim Zleceniodawcom do dalszej postprodukcji.
Od roku 2016 współpracuję z wieloma firmami  z szeroko pojętej branży budowlanej (deweloperzy, biura nieruchomości), architektonicznej, wykonuję również prace dla dla prywatnych inwestorów chcących uatrakcyjnić przed sprzedażą (wynajmem) posiadane nieruchomości. 

Dotychczas miałem przyjemność pracować dla (wybrane) następujących firm z branży architektonicznej i deweloperskiej:
URBAarchitects
URBAarchitects, nowoczesnego biura architektonicznego realizującego projekty architektoniczne budynków mieszkalnych wielorodzinnych, biurowych, hotelowych oraz użyteczności publicznej. Poniżej przykłady realizacji wykonanych dla tego biura – wizualizacje (opcje) mających powstać w przyszłości obiektów na podstawie moich zdjęć z powietrza w towarzystwie moich oryginałów sprzed wizualizacji, Dziękuję w tym miejscu URBA Architects za możliwość udostępnienia mi ich prac do celów prezentacji na stronie, współpraca z Ich Zespołem (początki w roku 2016) to była zawsze czysta przyjemność.
DDD Architekci
DDD Architekci, biuro architektoniczne o podobnym do w/w profilu, wkrótce będzie umieszczona Ich galeria wizualizacji
KRAKOIN
Firma deweloperska KRAKOIN -przykłady realizacji w galerii „realizacje dla developerów i biur nieruchomości”
Tętnowski Development
Tętnowski Development -przykłady realizacji w galerii „realizacje dla developerów i biur nieruchomości”
BUD-REM
BUD-REM – wiele realizacji zdjęciowych, filmy.
Krakoin , CNT Nowa 5 Dzielnica, Inter-Bud
Krakoin , CNT Nowa 5 Dzielnica, Inter-Bud
Trasa S7
Wykonawcy odcinków trasy S7 („Zakopianka”)
Agencja Bringmore
agencji Bringmore (agencja marketingowo-reklamowa) – zdjęcia 13 remontowanych mostów kolejowych do kalendarza PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Trakcja S.A.
Trakcja S.A. – zdjęcia i filmy reklamowe przy okazji remontów torowisk w Krakowie.
Knight Frank
Knight Frank – międzynarodowa firma doradcza z sektora nieruchomości, z którą współpracuję od roku 2016 na terenie całej Polski.
Biuro Architektoniczne Artur Jasiński i Wspólnicy

Zdjęcia do wizualizacji przyszłej inwestycji w rejonach Ronda Mogilskiego w Krakowie.

WYCENA USŁUGI SESJI FOTO-VIDEO

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, każde też podlegać musi indywidualnej wycenie, która zależy od bardzo wielu czynników: warunków, w jakich ma odbyć się lot (jeżeli jest to tylko zlecenie zdjęć i filmów z powietrza) zarówno atmosferycznych jak i terenowych, ilości wylotów, dokładnych oczekiwań Zleceniodawcy(detale, pory dnia etc), ilości zdjęć do późniejszej obróbki, skali obróbki (jeżeli w ogóle) materiału filmowego, zdjęć naziemnych i wielu innych. Z tych też powodów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, celem choćby wstępnego omówienia szczegółów przyszłego zlecenia, taka forma wstępnego kontaktu sprawdza się w moim modelu od lat.
Orientacyjne, przykładowe pakiety/bloki cenowe – zakładka Sprzęt, cennik