ZDJĘCIA FILMY

Spektakularne zdjęcia oraz filmy wykorzystaniem dronów

ROZDZIELCZOŚĆ 4K

Spektakularne zdjęcia oraz filmy wykorzystaniem dronów

MONTAŻ MATERIAŁÓW

Spektakularne zdjęcia oraz filmy wykorzystaniem dronów

Szkolenia UAVO VLOS / BVLOS

Nasz program szkoleniowy jest na bieżąco dostosowywany do zmian w programie szkoleń praktycznych i teoretycznych, nasze materiały ulegają regularnej modyfikacji pod kątem wymogów ULC i najnowszych tendencji, także pod kątem zmian w kierunku ujednolicenia prawa polskiego i europejskiego.

FILMY I ZDJĘCIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

WYSOKA JAKOŚĆ

Wykonanie materiału zdjęciowego z lotu ptaka w bardzo wysokiej jakości (matryca 20 Mpx, pliki RAW, JPG).

PODEJŚCIE

Robimy 15-20 zdjęć zgodnych z wymaganiami klienta, niż 200 które będą nie odpowiednie.

MONTAŻ

Spektakularne zdjęcia oraz filmy wykorzystaniem dronów

Lokalizacja

Coptertech Robert Oset
ul. Pustynna 18F, Kraków 30-440

O mnie

Co robie?

Obecnie moje wieloletnie doświadczenie w branży DRONOWEJ wykorzystuje przy świadczeniu usług z zakresu filmowania i wykonywania zdjęć z powietrza ale także jako szkoleniowiec UAVO.

Robert Oset

Właściciel

Posiadam uprawnienia państwowe do pilotażu maszyn bezzałogowych o masie startowej do 25 Kg w kategorii VLOS ( w zasięgu wzroku ), BVLOS ( poza zasięgiem wzroku ) oraz INS – instruktor UAVO ( szkolenia w zakresie VLOS i BVLOS ).

Opinie naszych klientów

Prace zrealizowane zostały w terminach przewidzianych Umową, dobrze jakościowo. Współpraca z Wykonawcą (Coptertech) podczas realizacji zadania przebiegła bardzo dobrze. Prace zostały wykonane profesjonalnie, solidnie, zgodnie z najwyższymi standardami. CP RE Sp. z o.o. poleca Inwestorom firmę Coptertech Robert Oset jako godnego Wykonawcę materiałów filmowych i zdjęciowych zrobionych za pomocą drona.

Prezes Zarządu – Ryszard Półtorak)
Członek Zarządu – Piotr Dobrzański

Firma Coptertech Robert Oset wykonuje dla nas usługi – filmowanie i zdjęcia z organizowanych przez nasz Klub imprez sportowych. (…) Zarówno materiał filmowy jak i zdjęciowy po obróbce ( gotowy film i zdjęcia ) są doskonałej jakości i spełniają nasze wymagania jako organizatora zawodów. Usługi realizowane przez firmę Coptertech, wykonywane są zawsze z dołożeniem najwyższej staranności i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Polecam firmę Coptertech Robert Oset jako rzetelnego partnera w zakresie videofilmowania i fotografii oraz montażu klipów reklamowych i obróbki zdjęć.

Piotr Bogusz – Prezes Zarządu Klubu Narciarskiego Lider

Firma Coptertech wykonała dla nas serię zdjęć lotniczych części naszego kompleksu narciarskiego, zarówno materiał filmowy jak i zdjęciowy po obróbce (gotowy film i zdjęcia) były doskonałej jakości i spełniały nasze wymagania jako klienta. Zlecenie zostało wykonane z dołożeniem najwyższej staranności i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, sprawnie i szybko. Polecam firmę Coptertech jako godnego i rzetelnego partnera.

Prezes Zarządu Czorsztyn-Ski Sp. z o.o. – Mariusz Staszel

coptertech.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone